WKG sponsorem Dnia Dziecka w Raciszynie

3 czerwca Dzieci z Raciszyna i okolic wzięły udział w wyjątkowym festynie zorganizowanym przez Spółkę WKG oraz Zespół szkolno-przedszkolny w Raciszynie i Stowarzyszenie „Na Rzecz Rozwoju wsi Raciszyn.”

W spotkaniu, które odbyło się na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej, uczestniczył również Rafał Drab – Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn. Zanim zabawa rozpoczęła się na dobre, Prezes WKG Tomasz Będkowski złożył wszystkim dzieciom najlepsze życzenia i wspólnie z Panią Dyrektor ZSP otworzyli festyn. Od tego momentu na terenie szkoły zaczęła królować nieskrępowana radość, doskonała zabawa, szeroki uśmiech i sportowa rywalizacja.

Tego dnia najważniejszymi gośćmi były dzieci, które miały okazję zmierzyć się w konkursach i zawodach sportowych. To z myślą o Najmłodszych i ich dobrej zabawie przygotowaliśmy dmuchańce, bańki mydlane, malowanie buziek i… wóz strażacki!

– Jesteśmy dumni z bycia częścią wspaniałej, raciszyńskiej społeczności. Wspieramy i będziemy wspierać inicjatywy, które integrują mieszkańców i pomagają budować pozytywne relacje. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wspaniałego i radosnego święta i wierzę, że za rok spotkamy się ponownie – powiedział Prezes Będkowski z WKG.

Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszył się konkurs przeciągania liny, do którego stanęli wszyscy: dzieci, wspaniałe mamy, dzielni tatusiowie i niezastąpione babcie J Lubiący rywalizacje mogli zmierzyć swoich sił w biegach na 100 m, rzucie piłką do kosza czy kręceniu hula-hoopem.

Dla wszystkich dzieci firma WKG przygotowała ponad 600 wspaniałych upominków i nagród oraz medale i puchary. (w tym m.in. tablet, Mp4, głośniki, piłki nożne czy deskorolki).

Zachęcamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia: