Kariera

WKG to dynamicznie rozwijająca się grupa spółek specjalizujących się w wydobyciu, przetwarzaniu i sprzedaży surowców mineralnych.

Pracuj w WKG

W WKG stawiamy na człowieka. Chcemy, by wszyscy pracownicy, którzy współtworzą naszą firmę, nie tylko mogli w pełni wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie, lecz także mieli szansę stale się rozwijać i realizować swoje zawodowe pasje.

Nasze oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Poszukujemy przedstawiciela handlowego, mającego doświadczenie na rynku kamienia naturalnego.

Aplikacje zawierające CV wraz z listem motywacyjnym, prosimy o przesłanie do 30 września 2017 r. na adres e-mail rekrutacja@grupammg.pl lub na adres siedziby spółki: WKG Spółka z ograniczoną o. s.k Raciszyn ul. Działoszyńska 69, 98-355 Działoszyn.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo pod linkiem: Oferta pracy

Koordynator Produkcji 

W związku z rozwojem WKG ZOK – Wojkowice (www.zok.wkg.pl), szukamy osób, które dołączą do naszego zespołu! Chcemy zatrudnić osobę, która ma doświadczenie w zakresie obróbki kamienia naturalnego. Osoba ta będzie częścią działu handlowego – więc oprócz doświadczenia w zakresie obróbki kamienia, wycen oraz kosztorysów – powinna również posiadać predyspozycje do kontaktu z klientem oraz znajomość obsługi komputera. Praca oczywiście w Wojkowicach na Śląsku.

Jeśli są Państwo zainteresowani to zapraszamy do aplikowania albo polecenia naszej oferty znajomym.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres e-mail rekrutacja@grupammg.pl