Nasza oferta

Mamy w ofercie ponad 30 kolorów kamienia i stosujemy ponad 50 metod jego obróbki. Wykonujemy nawet najbardziej nieszablonowe zamówienia.

Bogaty wybór kamieni

Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi dostawcami i kopalniami, dlatego możemy zaoferować naszym klientom najpiękniejsze naturalne kamienie dekoracyjne z różnych zakątków świata.

Bardzo ważną częścią naszej oferty jest też trawertyn raciszyński, który wydobywany w naszej kopalni w woj. łódzkim.

Płyty i galanteria budowlana

W naszej ofercie znajdują się płyty (slaby) oraz elementy galanterii budowlanej cięte na wymiar (od 1 cm), takie jak: płytki, blaty kuchenne, stopnie schodowe i wiele innych. Są wykonywane z naturalnego kamienia dekoracyjnego, w tym przede wszystkim z trawertynu raciszyńskiego, pochodzącego z naszej kopalni, oraz marmurów i granitów z całego świata.

Profesjonalna obróbka kamienia

Świadczymy usługi obróbki kamienia, takie jak: cięcie bloków, szlifowanie, polerowanie, żywicowanie, podklejanie siatką, płomieniowanie, satynowanie, antykowanie, szczotkowanie i obróbka CNC.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu w naszym Zakładzie Obróbki Kamienia w Wojkowicach jesteśmy w stanie sprawnie realizować nawet najbardziej złożone zamówienia.

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami!

Biuro Obsługi Klienta
+48 32 888 66 55